Hírek

Továbbra is nyeretlen a KVSE

Szoros    mérkőzésen    maradt    alul    Komárom    férfi    kézilabda    csapata legutóbb    a    Georgikon    együttese    ellen.    Hazai    pályán    kezdték    meg    a tavaszi   szezont   a   férfi   kézisek.   A   csapat   a   tabella   12.   helyéről   várta   a szünet   utáni   folytatást   a   cél   nem   lehetett   más,   mint   nyerni   a   keszthelyi csapat ellen, akiktől ősszel 28-22-es vereséget szenvedtek. Az   első   félidőben   ugyan   látszott   a   fiúkon   az   elszántság,   ez   azonban eredményekben   nem   mutatkozott   meg.   Hol   a   befejezés   hibádzott,   hol   a védekezésben    voltak    problémák,    előfordul    azt    is,    hogy    6-8    góllal    a vendég    csapat    vezetett.   A    szünetben    aztán    sikerült    felrázni    a    fiúkat, gyorsan   csökkent   a   különbség   a   két   együttes   között,   mintha   egy   teljesen új   csapat   lett   volna   a   pályán.   A   félidő   közepe   táján   1   góllal   vezetni   is tudott   a   komáromi   alakulat.   Ez   sem   volt   azonban   elég,   kicsit   megijedve az   előnytől   újra   hibát   hibára   halmoztak,   kapkodtak,   a   vendégek   pedig köszönték   szépen   ki   is   használták   ezt   a   rövidzárlatot,   és   miután   újra átvették   a   vezetést   többet   nem   engedték   ki   a   kezükből.   Végül   32-30-ra   a Georgikon győzött, nem sikerült a revans a KVSE számára. A   csapat   legközelebb   február   27-én   az   ellen   az Ajka   ellen   javíthat,   amely ellen az egyetlen győzelmét zsebelte be a Komárom a szezonban.